Jednoślady zazwyczaj uchodzą za ten sezonowy środek transportu. A jak wiadomo w krajach, w których występuje cieplejszy klimat, jak również i w naszym kraju nie brakuje tych, którzy nie schodzą ze swoich magicznych dwóch kółek nawet i zimą.

auto zastępcze z OC sprawcy

A z tej okazji Suzuki zdecydowało się, że zadba o motocyklistów, którzy jeżdżą również zimą. Ta znana firma w swojej ofercie ma dla wszystkich użytkowników akcesoria, które podnoszą komfort termiczny, są to pokrowce oraz różnego rodzaju nakładki i są one dostępne np. dla absolutnie wszystkich wersji skutera, jakim jest Burgman.

Burgman

wynajem samochodów nowe

Tą specjalnie uformowaną płachtę materiału bez problemu możemy rozpiąć między kierownicą, krawędzią siedzenia a podnóżkami. Dzięki temu każdy jeździec będzie dobrze chroniony przed niedogodnymi warunkami atmosferycznymi jak również powiewami wiatru. Specjalny pokrowiec wyposażony został w nadmuchiwane komory pozwalające na ścisłe dopasowywanie materiału do zamontowanego kształtu owiewek a także uszczelniają otwory.

Z kolei ręce od otoczenia mogą być izolowane nakładami posiadającymi neoprenowe wykończenie. Takie właśnie „rękawiczki” możemy zamontować na stałe do kierownicy, wówczas wystarczy tylko, że przez jazdą wsuniemy w nie dłonie. Warto również dodać, że w japońska marka w swojej ofercie nie zapomniała również o ocieplaczach szyi.

wynajem długoterminowy warszawa

Ocieplany motocykl | 2011 | Bez kategorii | Comments (0)

Dodaj komentarz